UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Film „Apetyt na więcej. La Cocina” na ostatnim seansie cyklu Cinemarzenie


W najbliższą niedzielę tarnowskie kino Marzenie zaprasza na ostatni seans z cyklu Cinemarzenie, podczas którego wyświetlony zostanie film „Apetyt na więcej. La Cocina”. Projekcja odbędzie się o godzinie 18. W reżyserii Alonso Ruizpalacios, film opowiada historię młodej kelnerki i utalentowanego kucharza, którzy muszą zmagać się z tajemnicami i napięciami w restauracyjnej rzeczywistości.

Film przedstawia złożoną relację między bohaterami, w której młoda kelnerka Julia i kucharz Pedro starają się ukryć swoje uczucia w miejscu pracy. W filmie znajdą się również inne postacie, takie jak nowicjuszka Estela oraz long-time worker Max, który pragnie udowodnić swój talent. Wątek fabularny komplikuje się, gdy właściciel restauracji, Rashid, koncentruje się wyłącznie na sukcesie swojego biznesu, co prowadzi do odkrycia kradzieży, a tym samym do napięć między pracownikami.

W obsadzie filmu występują znani aktorzy, w tym Raúl Briones, Rooney Mara, Anna Díaz oraz Laura Gómez. Bilety na projekcję można zakupić zarówno w kasie kina Marzenie, jak i online, co umożliwia mieszkańcom Tarnowa wygodne uczestnictwo w tym wydarzeniu kulturalnym.

Źródło: Urząd Miasta Tarnów


Oceń: Film „Apetyt na więcej. La Cocina” na ostatnim seansie cyklu Cinemarzenie

Średnia ocena:4.51 Liczba ocen:14


Zobacz Także