W Tarnowie, na placu „Kazimierza Wielkiego”, operator monitoringu miejskiego zauważył nieprawidłowe parkowanie samochodu w strefie zamieszkania. Incydent miał miejsce w dniu 15 stycznia 2025 roku, a odpowiednie służby szybko zareagowały na zgłoszenie. Patrol strażników miejskich z Oddziału Patrolowo-Interwencyjnego podjął interwencję, aby rozwiązać problem związany z nieodpowiednim parkowaniem.
Operator, korzystając z możliwości monitoringu, o godzinie 18.00 na placu „Kazimierza Wielkiego” zwrócił uwagę na pojazd zaparkowany w sposób, który naruszał przepisy dotyczące parkowania w strefie zamieszkania. Po zidentyfikowaniu problemu, natychmiast powiadomił odpowiednią jednostkę, co umożliwiło szybką interwencję. Takie działania pokazują efektywność miejskiego systemu monitoringu, a także profesjonalizm operatorów, którzy dostrzegają detale, które mogłyby umknąć innym.”
Na miejscu zdarzenia, strażnicy miejscy podjęli czynności wobec kierującego pojazdem, wystawiając wezwanie, które zostało umieszczone w widocznym miejscu – za wycieraczką przedniej szyby. Wskazany incydent wymaga dalszych wyjaśnień, które prowadzone są w siedzibie Straży Miejskiej w Tarnowie. Mieszkańcy mogą zgłaszać podobne interwencje, kontaktując się z numerem alarmowym 112, co stawia bezpieczeństwo publiczne na pierwszym miejscu w działaniach lokalnych służb.”
Źródło: Straż Miejska w Tarnowie
Oceń: Interwencja Straży Miejskiej Tarnowa po wykryciu nieprawidłowego parkowania
Zobacz Także

