Tarnowskie Kino Marzenie ogłosiło rozpoczęcie trzeciej edycji konkursu plastycznego pod nazwą Kinoludek, skierowanego do dzieci w wieku od 5 do 9 lat. Celem zabawy jest stworzenie własnej wersji filmowego bohatera, co wymaga od uczestników kreatywności oraz wyobraźni w sztuce. Prace można nadsyłać do 16 maja, a ich ocena odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych.
Wspomniany konkurs plastyczny skupia się na postaci Kinoludka, który ma szansę stać się superbohaterem dzięki kreatywności dzieci. Uczestnicy mogą zainspirować się różnymi pomysłami dotyczącymi wyglądu i mocy swojego Kinoludka, który może walczyć z nudą, ratować bohaterów bajek, a nawet rozświetlać świat blaskiem kinowym.
Przypomniano, że prace dzieci będą podzielone na dwie grupy: przedszkolaki oraz uczniów szkół podstawowych. Główne informacje dotyczące zasad uczestnictwa oraz regulaminu konkursu dostępne są w formie dokumentów. Konkurs ten jest częścią Tarnowskiej Nagrody Filmowej i ma na celu promowanie sztuki oraz kreatywności wśród najmłodszych mieszkańców Tarnowa.
Źródło: Urząd Miasta Tarnów
Oceń: Konkurs plastyczny Kinoludek dla dzieci w Tarnowie
Zobacz Także