UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Łucznicy Brygady Vrihedd zdobywają medale na turniejach w Brennej i Stobiernej


W miniony weekend łucznicy tarnowskiego klubu Brygady Vrihedd wzięli udział w dwóch turniejach, które odbyły się w Brennej i Stobiernej. Mimo difficult weather conditions, drużyna dobrze spisała się, zdobywając wiele miejsc na podium. Turniej w Brennej charakteryzował się intensywnymi opadami deszczu, które nie zniechęciły zawodników do walki o medale. Wyniki turniejów pokazują, że wysoka forma i determinacja łuczników przyniosły wymierne rezultaty.

Podczas zawodów w Brennej, które odbyły się w sobotę, łucznicy mieli do pokonania mokrą i śliską trasę. Mimo trudnych warunków atmosferycznych, reprezentanci Brygady Vrihedd wykazali się niezwykłą determinacją, zdobywając pięć miejsc na podium. Na szczycie klasyfikacji w swoich kategoriach znaleźli się między innymi Paweł Szura, Agnieszka Głuch oraz Adam Siedlecki, którzy zostali nagrodzeni za swoje osiągnięcia.

W tym samym czasie druga grupa łuczników z Brygady Vrihedd uczestniczyła w dwudniowym turnieju „V Deszcz Strzał” w Stobiernej. Ich wysiłki także przyniosły efekty, a zawodnicy zdobyli trzy pierwsze lokaty. Tomasz Kisilewicz, Agnieszka Pustuła oraz Jakub Jagiela zaprezentowali się z najlepszej strony, wychodząc na czoło swoich kategorii. Choć nie wszyscy uczestnicy mogli zdobyć medale, rywalizacja była zacięta i pełna emocji, co tylko potwierdza rosnącą popularność łucznictwa w regionie.

Źródło: Urząd Miasta Tarnów


Oceń: Łucznicy Brygady Vrihedd zdobywają medale na turniejach w Brennej i Stobiernej

Średnia ocena:4.57 Liczba ocen:10


Zobacz Także