UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Nadchodzący Bazarek na Starówce w Tarnowie

Bożena Darasz

Bożena Darasz


W najbliższą niedzielę, 21 września, mieszkańcy Tarnowa będą mieli szansę na zakupy na popularnym Bazarku na Starówce. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 13:00. Organizatorem bazarku jest Rada Osiedla Starówka, a uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatne. Jest to doskonała okazja, aby nabyć różnorodne lokalne produkty i unikalne przedmioty.

Na bazarku dostępne będą różnorodne wyroby rękodzielnicze, w tym bibeloty, książki, zabawki oraz płyty winylowe. Dodatkowo, miłośnicy ceramiki i biżuterii znajdą także coś dla siebie. W ofercie pojawią się również przedmioty z czasów PRL-u, które zyskały status kultowych. Tak różnorodna oferta z pewnością przyciągnie wielu mieszkańców, poszukujących wyjątkowych skarbów.

Warto zaznaczyć, że wystawcy biorący udział w bazarku zmieniają się regularnie, co dodaje świeżości każdemu wydarzeniu. W związku z tym, przybycie na kolejny bazarek stanowi doskonałą okazję do odkrycia nowych lokalnych talentów oraz nawiązania relacji z twórcami. Mieszkańcy Tarnowa są serdecznie zapraszani do udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się w malowniczej scenerii Starówki.

Źródło: Urząd Miasta Tarnów


Oceń: Nadchodzący Bazarek na Starówce w Tarnowie

Średnia ocena:4.5 Liczba ocen:6


Zobacz Także