UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Piłkarki TS Iskra Tarnów rozpoczną nowy sezon w II lidze


Piłkarki drużyny TS Iskra Tarnów zaprezentowały terminarz rozgrywek na jesień w południowej grupie drugiej ligi. Zespół drugi sezon z rzędu weźmie udział w tej samej klasie, gdzie zmierzy się z wieloma konkurencyjnymi drużynami. Rozgrywki rozpoczną się już na przełomie sierpnia, a Tarnowianki zadebiutują na boisku w meczach wyjazdowych. W nadchodżącym sezonie zaplanowane są również interesujące spotkania na własnym stadionie.

Nowa edycja rozgrywek zainauguruje się w weekend 23-24 sierpnia, a pierwsi rywale Tarnowianek to drużyna Wandy Kraków. Po tym meczu, tydzień później, piłkarki z Tarnowa udadzą się do Pabianic, aby zmierzyć się z lokalnym zespołem. Pierwsza szansa na zaprezentowanie się przed własną publicznością nadarzy się 6 lub 7 września, gdy na stadionie w Tarnowie zagra Ostrovia 1909 na co liczą zarówno zawodniczki, jak i kibice.

W sumie drużyna TS Iskra ma do rozegrania w rundzie jesiennej sześć domowych meczów. Między innymi, ekipa z Tarnowa zmierzy się z GKS II Katowice, Bielawianką Bielawa, MOSiR-em Lubartów oraz Respektem Myślenice. Na wyjazdach natomiast, do zakwalifikowanych rywali należą Sokoła Kolbuszowa Dolna, Dąb Zabierzów Bocheński, MKS Myszków oraz UKS Wisła Kraków. Rozgrywki zakończą się w listopadzie, a Tarnowianki będą starały się o jak najlepsze wyniki na drodze do awansu i poprawy swoich wcześniejszych osiągnięć.

Źródło: Urząd Miasta Tarnów


Oceń: Piłkarki TS Iskra Tarnów rozpoczną nowy sezon w II lidze

Średnia ocena:4.71 Liczba ocen:19


Zobacz Także