UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Powrót przygód skarpetek na ekrany w Tarnowie

Bożena Darasz

Bożena Darasz


W najbliższą sobotę tarnowskie dzieci będą miały okazję zobaczyć nową odsłonę popularnej serii „Niesamowite przygody skarpetek”. Wydarzenie odbędzie się w ramach Rozmarzonych poranków, które są dedykowane najmłodszym widzom. Przygotowano szereg atrakcji, w tym animacje i projekcję nowych odcinków. To doskonała okazja na wspólne spędzenie czasu z rodziną i odkrycie niezwykłych historii.

Seans filmowy rozpocznie się o godzinie 11:00 w tarnowskim kinie i skierowany jest do dzieci powyżej czwartego roku życia. W pierwszej części wydarzenia, najmłodsi będą mogli cieszyć się 20-minutowymi animacjami, które wprowadzą ich w świat skarpetek i ich przygód. Po tym, nastąpi projekcja nowych odcinków zawierających ciekawe i wciągające historie.

W tej edycji serii „Niesamowite przygody skarpetek” dzieci będą miały szansę poznać sześć różnych postaci, w tym skarpetkę-podróżniczkę oraz skarpetkę-gwiazdę. Historie te zostały napisane przez Justynę Bednarek, znaną autorkę książek dla dzieci. Bilety na to wydarzenie można nabyć zarówno w kasie kina, jak i online, co ułatwia dostęp do tej rodzinnej atrakcji.

Źródło: Urząd Miasta Tarnów


Oceń: Powrót przygód skarpetek na ekrany w Tarnowie

Średnia ocena:4.46 Liczba ocen:12


Zobacz Także