W związku z nadchodzącym świętem Bożego Ciała przedstawiciele Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informują o godzinach otwarcia wybranych obiektów sportowych. W czwartek, 19 czerwca, większość obiektów pozostanie zamknięta, jednakże dwa z nich będą dostępne dla mieszkańców. Letni Park Wodny w Mościcach oraz Miejski Dom Sportu przy ulicy Traugutta zapewnią możliwość aktywnego spędzenia czasu. Szczegóły dotyczące godzin pracy tych obiektów będą pomocne dla planujących swój czas w tym dniu.
Letni Park Wodny w Mościcach będzie otwarty od rana do wieczora, zapewniając możliwość korzystania z atrakcji wodnych przez całe dziewięć godzin – od 9:00 do 19:00. Warunki atmosferyczne będą miały znaczenie dla utrzymania dostępności tego obiektu, co sugeruje, że w przypadku nieprzyjaznej pogody otwarcie może być ograniczone lub odwołane. Osoby chętne do odpoczynku w wodzie powinny zatem śledzić prognozy na ten dzień.
Z kolei Miejski Dom Sportu przy ul. Traugutta będzie czynny od godziny 8:00 do 22:00. Oferując możliwość wejścia na basen do godziny 21:00, obiekt ten stwarza dobre warunki zarówno dla osób pragnących korzystać z kąpieli, jak i do uprawiania innych dyscyplin sportowych. Mieszkańcy Tarnowa mogą zatem zaplanować swoje wizyty zgodnie z podanymi godzinami.
Źródło: Urząd Miasta Tarnów
Oceń: Przedstawienie godzin otwarcia obiektów TOSiR podczas Bożego Ciała
Zobacz Także