UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Seanse w planetarium Pasażu Odkryć w Tarnowie


W ostatnią niedzielę grudnia Pasaż Odkryć w Tarnowie zaprasza mieszkańców na wyjątkowe seanse w tamtejszym planetarium. 28 grudnia odbywać się będą trzy różnorodne pokazy, które z pewnością zainteresują zarówno młodzież, jak i dorosłych. Uczestnicy będą mieli okazję podróżować przez świat natury oraz kosmos, poznając niezwykłe tajemnice naszej planety i galaktyki. Każdy seans oferuje unikalne doświadczenie, które można w pełni wykorzystać w gronie rodziny lub przyjaciół.

O godzinie 10:30 rozpocznie się seans zatytułowany „Naturalna selekcja”. Uczestnicy będą mieli szansę wyruszyć w rejs statkiem „Beagle” wraz z Karolem Darwinem, aby zgłębić tajniki życia na wyspach Galapagos. Film ten jest odpowiedni dla starszej młodzieży oraz dorosłych, którzy pragną zrozumieć, jak natura kształtuje organizmy i ich przystosowanie do środowiska.

Dwie godziny później, o godzinie 12:30, odbędzie się pokaz „Zwierzaki na niebie i w kosmosie”, który zabierze widzów w podróż po nocnym niebie. Podczas seansu uczestnicy odkryją gwiazdozbiory związane z różnymi zwierzętami oraz dowiedzą się, w jaki sposób fauna wzięła udział w podboju kosmosu, oglądając ciekawą animację dotyczącą Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Na zakończenie dnia zaplanowano seans „Magiczny globus”, który zaprezentuje cykle przyrody związane z ruchem naszej planety. Film opowiada historię małej Mii, która w towarzystwie dziadka odkrywa tajemnice pór roku. Tak różnorodne tematy seansów z pewnością przyciągną liczne grono uczestników, oferując im niezapomniane wrażenia.

Źródło: Urząd Miasta Tarnów


Oceń: Seanse w planetarium Pasażu Odkryć w Tarnowie

Średnia ocena:4.64 Liczba ocen:10


Zobacz Także