UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Spotkanie autorskie z Jackiem Cyganem w Bibliotece Pedagogicznej

Bożena Darasz

Bożena Darasz


W nadchodzący poniedziałek, 17 listopada, w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie odbędzie się spotkanie autorskie z Jackiem Cyganem, znanym polskim autorem tekstów piosenek oraz poetą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 i poprowadzi je Monika Faron. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać o szerokiej twórczości Cygana oraz jego najnowszej książce pt. „Ciao Goethe”.

W trakcie spotkania planowane jest omówienie inspiracji, które towarzyszyły autorowi w jego pracy artystycznej. Jacek Cygan współpracował z wieloma wybitnymi artystami polskiej sceny muzycznej, co stanowi doskonałą okazję do refleksji nad jego dorobkiem artystycznym. Dla fanów jego literatury przewidziano również możliwość zakupu książek autora podczas wydarzenia.

Warto zaznaczyć, że wstęp na spotkanie jest biletowany. Bezpłatne wejściówki będzie można odbierać od poniedziałku, 27 października, w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej. Z racji ograniczonej liczby miejsc, mieszkańcy Tarnowa powinni się pospieszyć z rejestracją, aby móc uczestniczyć w tym interesującym wydarzeniu.

Źródło: Urząd Miasta Tarnów


Oceń: Spotkanie autorskie z Jackiem Cyganem w Bibliotece Pedagogicznej

Średnia ocena:4.49 Liczba ocen:20


Zobacz Także