UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Wypadek z udziałem pieszej w Siemiechowie

Bożena Darasz

Bożena Darasz


W miejscowości Siemiechów, w powiecie tarnowskim, miało miejsce zdarzenie drogowe, w którym uczestniczył samochód osobowy oraz piesza. Wypadek miał miejsce 8 września 2025 roku w godzinach porannych. 85-letnia kobieta została ranna i wymagała hospitalizacji po udzieleniu jej pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia. Policja przestrzega wszystkich uczestników ruchu o konieczności zachowania ostrożności w rejonach przejść dla pieszych.

Do wypadku doszło około godziny 6:50, kiedy to kierująca samochodem marki Ford, 35-letnia mieszkanka powiatu, poruszała się drogą wojewódzką nr 980 w kierunku Zakliczyna. W obrębie przejścia dla pieszych, kierowca innego samochodu zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pieszej, która czekała na możliwość przejścia. W momencie, gdy kobieta weszła na przejście z prawej na lewą stronę jezdni, kierująca Fordem zjechała na lewo, aby uniknąć kolizji z pojazdem przed nią, niestety najeżdżając na pieszą.

W wyniku tego tragicznego incydentu, 85-letnia piesza doznała urazu głowy. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował ją do Szpitala im. św. Łukasza w Tarnowie celem dalszej diagnostyki i leczenia. Obie osoby uczestniczące w wypadku były trzeźwe. Policja zwraca uwagę na potrzebę szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych, wskazując, że chwila nieuwagi może prowadzić do poważnych konsekwencji.

Źródło: Policja Tarnów


Oceń: Wypadek z udziałem pieszej w Siemiechowie

Średnia ocena:4.45 Liczba ocen:24


Zobacz Także