UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zatrzymanie 19-latka z narkotykami w powiecie tarnowskim

Bożena Darasz

Bożena Darasz


Tarnowscy policjanci przeprowadzili akcję, która zakończyła się zatrzymaniem 19-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W domu mężczyzny znaleziono nie tylko marihuanę, ale również inne rodzaje narkotyków, co potwierdziły testy przeprowadzone przez funkcjonariuszy. Oprócz substancji odurzających, zabezpieczono również ekwipunek do uprawy konopi oraz gotówkę, co wskazuje na poważniejszą działalność przestępczą. Zatrzymany jest obecnie osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla zatrzymanych.

Operacja policji miała miejsce 9 września, kiedy to funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach zrealizowali działania, które doprowadziły do odkrycia znacznych ilości narkotyków w pokoju podejrzanego. Policjanci zarekwirowali susz roślinny, który przypominał marihuanę, oraz białą substancję krystaliczną, której badania wykazały obecność zakazanych środków.

W trakcie dalszych działań w pomieszczeniach gospodarczych przy posesji, służby zabezpieczyły kolejne rodzaje narkotyków, w tym mefedron i kokainę. Ogromna ilość materiałów dowodowych, w tym łącznie ponad 454 g marihuany, 225 g mefedronu oraz 7 g kokainy, została przekazana do analizy. Policjanci ujawnili również sprzęt potrzebny do prowadzenia profesjonalnych upraw konopi oraz 8 krzewów tej rośliny. Mężczyzna oczekuje teraz na dalsze procedury procesowe, nad którymi czuwa prokurator.

Źródło: Policja Tarnów


Oceń: Zatrzymanie 19-latka z narkotykami w powiecie tarnowskim

Średnia ocena:4.52 Liczba ocen:9


Zobacz Także