UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Dzień Dziecka na osiedlu Koszyce – pełen atrakcji festyn dla najmłodszych


Już w najbliższą sobotę, 30 maja, na osiedlu Koszyce odbędzie się wydarzenie z okazji Dnia Dziecka. Plac zabaw przy ulicy Raginisa stanie się miejscem radosnych zabaw i różnorodnych atrakcji. Organizatorzy zadbali o to, aby dzieci i ich rodziny mogły spędzić ten czas w miłej atmosferze, korzystając z licznych atrakcji. Wydarzenie jest finansowane z budżetu miasta Tarnowa i jest całkowicie bezpłatne dla uczestników.

Na mieszkańców czeka wiele niespodzianek, w tym darmowe dmuchańce, takie jak wielki zamek i zjeżdżalnia. Ponadto, zorganizowane będą gry i zabawy, a także tańce integracyjne prowadzone przez animatorów, co z pewnością zachęci dzieci do aktywnego uczestnictwa. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, które urozmaicą ofertę i sprawią, że Dzień Dziecka stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Wydarzenie zaplanowano na godziny od 16 do 20 na Placu Zabaw, Rekreacji i Sportu im. Janusza Kusocińskiego. O muzykę oraz dobrą atmosferę podczas festynu zadbają wodzirej Monika oraz DJ Tomaso, co pozytywnie wpłynie na klimat całej imprezy. Organizatorzy – Rada Osiedla nr 15 Koszyce oraz Tarnowskie Centrum Kultury – przygotowują się na przyjęcie licznych gości, którzy chcą świętować Dzień Dziecka w radosnej atmosferze wspólnej zabawy.

Źródło: Urząd Miasta Tarnów


Oceń: Dzień Dziecka na osiedlu Koszyce – pełen atrakcji festyn dla najmłodszych

Średnia ocena:4.76 Liczba ocen:6


Zobacz Także