UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Handball Pałac Tarnów rozpoczyna nowy sezon w pierwszej lidze


Zespół piłkarzy ręcznych Handball Pałac Tarnów przygotowuje się do inauguracji kolejnego sezonu w grupie „D” pierwszej ligi. W poniedziałek ogłoszono skład drużyny oraz terminarz spotkań na nadchodzące tygodnie. Tarnowscy kibice będą mieli okazję zobaczyć swoich ulubieńców zarówno w meczach wyjazdowych, jak i domowych. Pierwsze zmagania rozpoczną się już w drugim tygodniu września.

Na inaugurację sezonu, zespół pod wodzą trenera Marcina Janasa stanie do walki w wyjazdowym meczu przeciwko Zagłębiu Handball Team w Sosnowcu, który odbędzie się w weekend 12-13 września. Niedługo później, tarnowska drużyna rozegra swój pierwszy mecz na własnym terenie. W hali w Tarnowie zmierzą się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, co z pewnością przyciągnie wielu fanów.

W pierwszej rundzie Handball Pałac Tarnów zmierzy się z różnymi rywalami. Ogółem odbędą siedem meczów wyjazdowych, w tym ze SPR-em Górnik Zabrze oraz MTS-em Chrzanów, a także z innymi drużynami na czoło z UKS-em SMS Wybicki Kielce i Olimpią Medex Piekary Śląskie. Na szczególną uwagę zasługują także kolejne mecze w listopadzie oraz zakończenie pierwszej rundy w grudniu, kiedy tarnowscy piłkarze staną do rywalizacji z Gwardią Opole.

Terminarz rozgrywek na rundę rewanżową również został ustalony. Przyszłe mecze zaplanowano na styczeń, luty, marzec oraz kwiecień. Reprezentanci Tarnowa zamierzają walczyć o jak najlepsze wyniki w zbliżającym się sezonie, a lokalni sympatycy sportu mogą liczyć na emocjonujące widowiska na parkiecie.

Źródło: Urząd Miasta Tarnów


Oceń: Handball Pałac Tarnów rozpoczyna nowy sezon w pierwszej lidze

Średnia ocena:4.57 Liczba ocen:12


Zobacz Także