UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem w Tarnowie


W nadchodzącą środę, 22 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie odbędzie się interesujące spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem. Tematem wydarzenia będzie „Safari marzeń – Tanzania, Kenia”. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać niezwykłe doświadczenia autora dotyczące jego wypraw na afrykański kontynent. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Robert Gondek to nie tylko pasjonat podróży, ale również fotograf oraz autor wielu publikacji związanych z Afryką. W ciągu swojej kariery odwiedził już 26 krajów tego kontynentu, a jego projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki” przyniósł mu wyróżnienia na prestiżowym festiwalu podróżniczym Kolosy w Gdyni. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zapoznać się z jego książkami, albumami oraz innymi materiałami związanymi z podróżowaniem po Afryce.

W trakcie wydarzenia planowane jest także stoiska, gdzie dostępne będą publikacje, fotografie oraz pamiątki afrykańskie, co stwarza szansę na zabranie ze sobą kawałka Afryki do domu. Projekt jest finansowany przez budżet miasta Tarnowa, co podkreśla zaangażowanie lokalnych instytucji w promowanie kultury podróżniczej. Zachęca się wszystkich mieszkańców do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, które z pewnością wzbogaci ich wiedzę o afrykańskich krainach i kulturach.

Źródło: Urząd Miasta Tarnów


Oceń: Spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem w Tarnowie

Średnia ocena:4.64 Liczba ocen:8


Zobacz Także