Dziś na boisku w Woli Rzędzińskiej Unia Tarnów zmierzy się z zespołem Wieczystej II Kraków w ramach czwartej ligi piłki nożnej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 i będzie częścią trzydziestej piątej kolejki rozgrywek. Unia, jako jedyna z tarnowskich drużyn występujących w czwartej i piątej lidze, ma szansę zaprezentować się przed lokalnymi kibicami.
Wieczysta II Kraków przyjeżdża do Woli Rzędzińskiej z aktualną pozycją lidera, co czyni ich głównym faworytem dzisiejszego starcia. Zespół ten ma na koncie imponującą liczbę zdobytych bramek, bowiem w dotychczasowych 32 meczach zdobyli aż 102 gole. Ich wysoka średnia ponad 3 bramek na mecz czyni ich najskuteczniejszym zespołem w lidze. Warto przypomnieć, że w pierwszym spotkaniu tej drużyny z Unią, które odbyło się we wcześniejszej rundzie, Wieczysta odniosła przekonywujące zwycięstwo 5-2.
Oprócz meczu Unii, dzisiaj na boisko wyjdzie również drugi tarnowski zespół – Metal Tarnów. O godzinie 19:30 zmierzy się on na wyjeździe z Limanovią, która zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Metal, po serii wyjazdowych występów, będzie musiał zmierzyć się z wymagającym przeciwnikiem. Warto dodać, że Limanovia ma dobrą passę, nie przegrywając w ostatnich dziesięciu ligowych spotkaniach. Na koniec dzisiejszego dnia do rywalizacji przystąpi także piątoligowa Tarnovia, która o godzinie 17:30 będzie walczyć o punkty w meczu ze Stróżami, gdzie zmierzy się z miejscowym Kolejarzem.
Źródło: Urząd Miasta Tarnów
Oceń: Unia Tarnów stawi czoła liderowi w emocjonującym meczu
Zobacz Także



