UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zmiany w harmonogramie pracy Tarnowskiego Centrum Kultury podczas Świąt Wielkanocnych


Tarnowskie Centrum Kultury ogłosiło zmiany w swoim harmonogramie pracy w związku z nadchodzącym okresem świątecznym. Dyrekcja oraz zespół instytucji życzą mieszkańcom spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Jednocześnie zdradzili, jak będą wyglądały godziny otwarcia TCK w czasie Wielkanocy, co jest istotne dla osób planujących wizyty w tym czasie. Warto zapoznać się z informacjami, aby dobrze zaplanować czas w Centrum Kultury.

Wielki Piątek, 3 kwietnia, to dzień, w którym Tarnowskie Centrum Kultury będzie otwarte w skróconych godzinach, od 8:00 do 15:00. W tym dniu na terenie TCK odbędzie się plakatowanie według ustalonego wcześniej harmonogramu. Należy jednak zauważyć, że wystawa autorstwa M. Kucharczyka, zatytułowana „Rozważania nad istotą czasu”, zostanie zamknięta, ponieważ planowany jest demontaż ekspozycji.

Warto również zwrócić uwagę na kolejne dni świąteczne; w Wielką Sobotę (4 kwietnia), Niedzielę Wielkanocną (5 kwietnia) oraz Poniedziałek Wielkanocny (6 kwietnia) Tarnowskie Centrum Kultury będzie nieczynne. Mieszkańcy powinni uwzględnić te zmiany w swoich planach i z wyprzedzeniem zaplanować wizyty w TCK, aby uniknąć ewentualnych rozczarowań.

Źródło: Tarnowskie Centrum Kultury


Oceń: Zmiany w harmonogramie pracy Tarnowskiego Centrum Kultury podczas Świąt Wielkanocnych

Średnia ocena:4.52 Liczba ocen:25


Zobacz Także