Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »pozostałe » WZORZEC ETANOLOWY ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Wzorce etanolu przeznaczone są do zastosowania w symulatorach wydechu. Z powodu braku konieczności mieszania ze sobą odczynników eliminuje się ryzyko uzyskania wzorca o błędnym stężeniu oraz spadku jakości. Przygotowane odczynniki osiągają w temperaturze 34 ⁰C zadane stężenie w fazie gazowej.

Wszystkie wzorce przygotowane są z produktów najwyższej jakości tj. wody dejonizowanej oraz certyfikowanego alkoholu etylowego dzięki czemu mamy pewność, że produkt zachowa swoje właściwości przez długi czas. Przy jego wytwarzaniu pracuje wykwalifikowany personel, doświadczony w pracy laboratoryjnej.

Po wytworzeniu wzorców sprawdzamy je za pomocą gęstościomierza oscylacyjnego renomowanej marki Anton Paar. Dodatkowo co pewien okres czasu nasze odczynniki wraz z wodą dejonizowaną wysyłane są do Głównego Urzędu Miar, w celu sprawdzenia jakości wytwarzanych przez nas wzorców.

Nasze odczynniki do adiustacji (kalibracji) alkomatów produkowane są na bieżąco, w zależności od bieżących potrzeb. Termin ważności wzorca wynosi 12 miesięcy od daty produkcji.

Wodne wzorce umieszcza się w naczyniach barbatażowych, termostatyzowanych w celu uzyskania temperatury 34 (± 0,5) ⁰C. Za ich pomocą zgodnie z prawem Henry’ego wytwarza się stan równowagi pomiędzy fazą ciekłą, a gazową. Wzorzec gazowy etanolu wykorzystywany do adiustacji analizatora wydechu uzyskuje się poprzez przepuszczenie strumienia powietrza przez wodny roztwór.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych.

PROMIL-LAB
FABRYCZNA 16H LOK. 2.09
53-609 WROCŁAW

TEL. 666 881 505
PROMIL-LAB.PL

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
WZORZEC ETANOLOWY (0,5 ‰) DO KALIBRACJI ALKOMATÓW
Kontakt
E-mail:
Telefon:
666881404
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: