Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » Mieszkanie z potencja...
Treść ogłoszenia
Opis:

Mieszkasz w małym mieszkaniu z rodziną, dla której zaczyna brakować przestrzeni? Być może chcesz się przeprowadzić z okolicznych wiosek do miasta, po to aby móc mieszkać w ścisłym centrum i wieczorami chodzić na spacery na piękny, tarnowski rynek, odwiedzać liczne restauracje? A może chcesz mieć po prostu blisko do sklepu, centrum handlowego, bądź mieć pod ręką opiekę aptekę lub ośrodek zdrowia?
Mieszkanie które spełni Twoje wymagania mieści się w idealnej lokalizacji, na parterze czteropiętrowego bloku. Posiada metraż optymalny dla rodziny 2+1 lub 2+2. Składa się z trzech jasnych i ustawnych pokojów, o wielkości odpowiednio 12m2, 20m2 i 12m2 oraz kuchni 9m2, a także łazienki, obszernego przedpokoju i loggi. Na Twoje rzeczy, które zechcesz przechować, miejsca jest dużo, ponieważ do mieszkania przynależy też piwnica. Możesz również korzystać z rowerowni i suszarni. Wejście do klatki schodowej zabezpiecza domofon.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Mieszkanie z  potencjałem w centrum Tarnowa Mieszkanie z  potencjałem w centrum Tarnowa Mieszkanie z  potencjałem w centrum Tarnowa Mieszkanie z  potencjałem w centrum Tarnowa Mieszkanie z  potencjałem w centrum Tarnowa Mieszkanie z  potencjałem w centrum Tarnowa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
735914726
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: