Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » Piękne mieszkanie po ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Witaj szanowny kliencie!
Jeśli do nas zajrzałeś to znaczy, że szukasz mieszkania. Mało tego... interesuje Cię lokalizacja, gdzie w przysłowiowych ''kapciach i szlafroku'' będziesz w stanie wyjść do piekarni po świerze bułeczki, bądź eklerka na deser. Dodatkowo chciałbyś wejść z walizką, rozpakować się i od razu zamieszkać...
Dla nas nie stanowi to problemu... Możemy zaprowadzić Cię do lokalu po całkowitym remoncie, w którym wymieniono nawet instalację hudrauliczną i elektryczną. Pięknego lokalu, dodam. Pachnącego nowością i po remoncie niezamieszkanego.
Mieszkania o powierzchni 48m2 na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym.
Lokalu składającego się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz hollu. Do dyspozycji właściciela jest także piwnica.
Nowy, przyszły właścicielu tego pięknego lokum. Jeśli akurat masz dzieci, to w pełni wykorzystasz położenie nieruchomości. Jej atutem jest niewątpliwie doskonała lokalizacja, paktycznie w centrum. W okolicy dostępne są liczne sklepy, żłobek, przedszkole, szkoła. Możesz także udać się na spacer po nieodległym parku, bądż wybrać się do lodziarni.
Bardzo blisko znajduje się też węzeł komunikacyjny, z którego odjedziesz praktycznie w każdym kierunku w Tarnowie.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Biuro Nieruchomości Panorama
Krakowska 230/6, Tarnów
+48 735 914 726

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Piękne mieszkanie po kompletnym remoncie w centrum Tarnowa Piękne mieszkanie po kompletnym remoncie w centrum Tarnowa Piękne mieszkanie po kompletnym remoncie w centrum Tarnowa Piękne mieszkanie po kompletnym remoncie w centrum Tarnowa Piękne mieszkanie po kompletnym remoncie w centrum Tarnowa Piękne mieszkanie po kompletnym remoncie w centrum Tarnowa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
735914726
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: