Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »różne usługi » Czy wiesz, że można ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Czy wiesz, że można skutecznie dezynfekować obuwie?

Nie tylko w obuwiu sportowym znajduje się ogromna ilość potu, zarazków i bakterii. Również w tych, które używasz, na co dzień. Skóra stóp poprzez gruczoły potowe wydala różne związki, których czasami sam nie wyczuwasz, za to wyczuwają to inni mieszkańcy lub pracownicy.
Tworzywo, z którego zrobione jest obuwie tak samo wydziela specyficzny zapach – szczególnie te, które nie zapewnia prawidłowej wentylacji i oddychania dla skóry stóp.
Jeżeli masz upośledzony system immunologiczny lub Twoje stopy chodziły po powierzchni, gdzie inne osoby być może z nadpotliwością albo grzybicą były tam przed Tobą, to zarażenie się ich chorobą jest całkiem spore.
Możesz też być nosicielem chorób w swoim domu.
Jeżeli dotyczy Cię któryś z wymienionych przypadków to nie zwlekaj – zdezynfekuj
To dzięki technologii ozonowania i zastosowania nanocząsteczek srebra spowalnia się metabolizm bakterii i grzybów, a tym samym hamuje ich wzrost.
Według badań, system nanosrebra zabija 650 rodzajów bakterii. Sprawdzono, że nie ma bakterii, które mogłyby przetrwać 8-minutowe bombardowanie systemu Nano Srebra. Właśnie tak skutecznym urządzeniem proponuję dezynfekowanie obuwia.
Zapraszamy do naszego gabinety podologicznego.
Tarnów, ul. Lwowska 32B lok.7

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Czy wiesz, że można skutecznie dezynfekować obuwie?
Kontakt
E-mail:
Telefon:
664224576
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: