Nauczyciele z Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie zapraszają mieszkańców na wyjątkowy koncert z serii „Pedagodzy na estradzie”. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 12 marca, w sali koncertowej przy ul. Lippóczy’ego 4. Wstęp na koncert jest wolny, co stwarza doskonałą okazję do wsparcia lokalnych artystów i cieszenia się muzyką na żywo. Zespół zaprezentuje bogaty program muzyczny, obejmujący utwory romantyczne oraz te z przełomu XIX i XX wieku.
Podczas koncertu wystąpią nauczyciele instrumentaliści w różnych składach kameralnych. Planowane występy obejmują Trio fortepianowe, w którego składzie znajdą się Zuzanna Witek na skrzypcach, Heorhij Loshakov na flecie oraz Gabriela Kołodziej na fortepianie. Dodatkowo usłyszymy Kwintet gitarowy, którego członkami są Lucyna Chwistek-Cisło, Alicja Kawa, Katarzyna Gogola, Łukasz Chmiel oraz Monika Zębaty.
Koncert wzbogaci także występ Septetu fortepianowego, w którym wezmą udział utalentowani muzycy: Ewa Ostrowska na flecie, Dominik Chrobak na klarnet, Agnieszka Marzec na fagocie, Artur Tyński na waltornii, Justyna Pawłowska na skrzypcach, Joanna Stasiak na wiolonczeli oraz Ewelina Panocha na fortepianie. Wydarzenie zapowiada się jako prawdziwa uczta dla miłośników muzyki kameralnej i romantyzmu, a jego atmosfera może wprowadzić w wyjątkowy nastrój.
Źródło: Urząd Miasta Tarnów
Oceń: Koncert „Pedagodzy na estradzie” w Tarnowie
Zobacz Także



